Blog Archives

1/4 Mistrzostw Polski Juniorów

Ciężko gra się o trzecie miejsce w ćwierćfinale gdy dalej przechodzą tylko dwie pierwsze drużyny. Trudno jest zarówno o koncentrację – jak i motywacja już nie ta. Z tych powodów mieliśmy wiele obaw o podejście zawodników do meczu i jego wynik końcowy. Dlatego z dużą przyjemnością stwierdziliśmy, że nasze obawy były niepotrzebne. Wprawdzie nie
graliśmy jakiegoś maksa, ale graliśmy na tyle dobrze, że wystarczyło to do zwycięstwa w trzech setach.
Na zawodach drużyna grała w składzie: Filip Balasz, Wiktor Sadowski, Patryk Kalinowski, Kacper Stryjewski, Franciszek Matras, Szymon Niziołek, Jan Sosnowski, Gabriel Stryjewski, Michał Smorągiewicz, Bartłomiej Tomczak, Maciej Piekarz, Bartłomiej Grzegorzewski, Norbert Skibiński, Mieczkowski Jakub.

UKS „MKS MDK” – TRZYNASTKA Zielona Góra 3 : 0 (25:22, 25:19, 25:20)