Blog Archives

Cityfit podpisał umowę o współpracy z MKS MDK Warszawa!

Z przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów klubu dołączył CityFit sp z o.o.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W ramach współpracy CityFit udostępni zawodnikom najnowocześniejszy klub z pełnym dostępem do wszystkich urządzeń, a logo Cityfit znajdzie się na koszulkach zawodników MKS MDK Warszawa

Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

– Dzięki współpracy z CityFit nasi zawodnicy będą mogli rozwijać się korzystając z najnowocześniejszych sprzętów do ćwiczeń siłowych i aerobowych. Mamy nadzieję że pomoże to w ustabilizowaniu formy naszych zawodników z drużyn juniorskich i kadetów. Dobre przygotowanie fizyczne zawodników do rozgrywek jest fundamentem przyszłego sukcesu. Wierzymy, że dzięki tej współpracy nasi zawodnicy ponownie sięgną po medale Mistrzostw Polski – mówi trener Wojciech Góra.

– Klub MKS MDK posiada podobne do naszych wartości. Jesteśmy dumni mogąc wspierać tak zasłużony klub, przyczyniając się do zwiększenia poziomu sportowego zawodników oraz wychowania młodzieży. Planujemy długofalową współpracę z klubem – – mówi Mariusz Roguski, CityFit.

Umowa zawarta została na najbliższych 12 miesięcy z deklaracją dalszej kontynuacji.

Więcej na: www.cityfit.pl