Blog Archives

Koniec rozgrywek III Ligi Seniorów

Zakończyła się III liga seniorów

Nasi młodzi gracze ze względu na udział w zawodach młodzieżowych zmuszeni byli do przekładania terminów meczów. Spowodowało to nagromadzenie się spotkań – i w ciągu 9 dni zmuszeni byliśmy rozegrać aż 4 ligowe mecze (z mistrzem, trzecim i czwartym oraz 10 zespołem z ligowej tabeli).

Pomimo dużego obciążenia, jak również pomimo leczenia kontuzji przez 3 naszych, podstawowych graczy, ze swego zadania nasi zawodnicy wywiązali się bardzo dobrze. Z czterech meczów wygrali trzy – ulegając minimalnie jedynie zespołowi mistrza Ligi w meczu wyjazdowym. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce na 12 zespołów startujących w tej lidze.

Drużyna grała w tych meczach w składzie: Balasz F. (kpt.) , Stryjewski K. , Sosnowski J. , Grzegorzewski B. ,Stryjewski G. , Marchewka M.  oraz Stecz M. , Rylski J. , Sadowski W. Świąder J. , Mieczkowski J. , Olszewski S.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – UKS „MKS MDK”   3 : 0 (22, 28, 22)
UKS „MKS MDK” –
 GKS JAGUAR Wolanów   3 : 2 (-22, 22,-19, 21, 6)
UKS „MKS MDK” –  UKS Iskra Warszawa   3 :0 ( (27, 17, 23)