DOBRE WYSTĘPY NASZYCH JUNIORÓW W SIEDLCACH I W MECZU Z METREM WARSZAWA I

W debiutanckim meczu wyjazdowym I ligi Juniorów w dniu 27.09.2019 nasz pierwszy zespół po zaciętym spotkaniu zwyciężył z KPS Siedlce. Zespół gospodarzy grał bardzo dobrze i ambitnie o czym świadczy wynik każdego seta i niewielkie różnice punktowe. Nasz zespół imponował konsekwencją oraz prawdziwym „duchem zespołowym” zarówno zawodnicy na boisku jak i rezerwowi wykazali maksymalne zaangażowanie. Wszyscy będący na boisku zagrali bardzo dobre spotkanie – jednakże trener szczególnie wyróżnił Macieja Pszczołę za „sprytną” grę na siatce i niezłe przyjęcie oraz Bartosza Ślusarczyka za zagrywkę oraz blok. Dobrą zmianę na ataku dał Michał Terlikowski.

Należy podkreślić, że wszyscy zawodnicy, i ci którzy grali cały czas, zmianowi, jak i rezerwowi mieli wkład w końcowe zwycięstwo. Podsumowując – było widać, że mecz gra ZESPÓŁ, który ma jeden, wspólny cel i konsekwentnie go realizuje. Poparcie gry zespołowej utrzymaniem wysokiej energii i motywacji dało efekty w postaci ważnego zwycięstwa.

W piątkowym (4.10.2019) meczu z pierwszym zespołem METRO WARSZAWA, będąc gospodarzem, po ciekawym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu, nasi Juniorzy zwyciężyli w czterech setach. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasłużyli w ataku Janek Freudenheim oraz Kuba Woźniak, w przyjęciu Sebastian Olszewski (Libero) oraz Kuba Świąder. Dobre i regularne, trudne zagrywki zaprezentował Maciej Marchewka (Kpt.). Po raz kolejny nasi zwodnicy udowodnili sobie, że utrzymując wysoką pozytywną energię są w stanie zagrać naprawdę dobre spotkanie. Licznie zgromadzona publiczność mogła być świadkiem atrakcyjnego widowiska.

Zapraszamy na kolejne mecze naszych juniorów.

Terminarz meczów I zespołu MKS MDK WARSZAWA znajduje się w kolejnym artykule.

KPS SIEDLCE – MKS MDK WARSZAWA                                   1:3 (19:25, 26:28, 25:23, 22:25)

MKS MDK WARSZAWA – KS METRO Warszawa I             3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:21)

Comments are closed.