Dwumecz z RCS Czarni Radom

Zarówno nasi kadeci, jak również juniorzy, grali swoje ligowe mecze mając za przeciwników zespoły z Radomia.
O ile kadeci przegrali swój wyjazdowy mecz w trzech setach, o tyle w takim samym stosunku zwyciężyli nasi juniorzy w meczu rozgrywanym „na Polnej”.
Jak poinformował nas trener Marcin Szymaniak – jego zespół był dziś gorszy od przeciwników w prawie wszystkich elementach gry. Szczególnie widoczne to było w zagrywce i bloku, przez które traciliśmy wiele punktów – nie rzadko seryjnie.
Trener Wojciech Góra też nie krył swego zdenerwowania i podsumowując mecz oświadczył: ” To już drugi – kolejny mecz, w którym moi podopieczni „odwalają pańszczyznę”. Wstyd mi było siedzieć na ławce i patrzeć na festiwal błędów i braku zainteresowania grą, jaki zaprezentowali nasi zawodnicy. Na szczęście Radomianie też byli bez formy i zawodzili swojego trenera. Potwierdziło się to, co zawsze mówię chłopakom – ‚ Mam zawodników, a nie mam graczy. Różnica polega na tym, że zawodnik zawodzi, a gracz gra. Wy zawodzicie’. Wyłączyć z tego mogę jedynie Filipa Balasza. On jako jedyny grał”.
RCS CZARNI Radom – UKS „MKS MDK”   (kadeci)   3 : 0 (25:16, 25:13, 25:10)
UKS „MKS MDK” – RCS CZARNI Radom (juniorzy)   3 : 0 (25:24, 25:23, 25:21)

Comments are closed.