Finał Mistrzostw Mazowsza Juniorów w piłce siatkowej 2018

Dzisiejszy mecz, pierwszy z trzech finałowych, graliśmy przeciwko zespołowi UMKS MOS Wola. Spotkanie to nie było naszym szczytowym osiągnięciem  tego sezonu i nie stało na zbyt „wysokim poziomie”. Obie rywalizujące ze sobą drużyny popełniały sporo niewymuszonych błędów (z tym, że my popełniliśmy ich znacznie więcej), a gra „falowała”. Nasi przeciwnicy grali jednak znacznie lepiej zagrywką i w kontrataku. Przegraliśmy mecz w czterech setach, schodząc do szatni w minorowych nastrojach. Pewnie chyba nawet dzisiejsza „studniówka” nie poprawi humoru naszym tegorocznym „prawie maturzystom”. Na boisku wystąpili: Filip Balasz, Kacper Stryjewski, Patryk Kalinowski, Franciszek Matras, Mateusz Chmielewski, Janek Sosnowski, Mateusz Chróścicki, Wiktor Sadowski, Bartłomiej Grzegorzewski, Szymon Niziołek, Gabriel Stryjewski, Norbert Skibiński, Bartłomiej Tomczak, Maciej Piekarz. Trener W. Góra podsumował spotkanie: „Byliśmy gorsi – więc przegraliśmy. Mecz był słaby, a w porównaniu z wcześniejszymi meczami ligowymi między nami (przegrana 1:3 i wygrana 3:0) stał zdecydowanie na niższym poziomie. Gra nerwowa, „rwana”, bez „ikry”. Było ku temu kilka powodów obiektywnych i kilka innych. Jedynie Bartek Grzegorzewski grał to, co aktualnie potrafi. Gramy dalej !”

UKS „MKS MDK” – UMKS MOS Wola   1:3  (18:25,19:25,25:21,18:25)

Comments are closed.