III Lida Seniorów

To był już ostatni „sprawdzian meczowy” przed Ćwierćfinałami Mistrzostw Polski Juniorów, na, które do Bełchatowa wyjeżdżają w najbliższą środę nasi siatkarze. Grając w dniu dzisiejszym przeciwko zespołowi Skaryszewa (zajmującemu w naszej lidze miejsce 8) – byliśmy faworytami w tej rywalizacji. Zgodnie z przedmeczowymi prognozami zwyciężyliśmy wprawdzie bez straty seta, ale zarówno jakość gry, jak i zaangażowanie niektórych zawodników nie zadowalały ani naszego trenera, który podsumował mecz jednym słowem – „pańszczyzna”, ani samych graczy.
Na boisku zobaczyliśmy wprawdzie większość składu wyznaczonego na dzisiejsze spotkanie, ale nikogo nie można wyróżnić za dobrą grę. Słabo zagrali zarówno ci najbardziej doświadczeni, jaki również wszyscy pozostali – teoretycznie „najlepsi”. Tym niemniej zdobyte 3 punkty w rywalizacji pozwoliły nam na powrót na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W składzie znaleźli się: J. Sosnowski, M. Smorągiewicz, F. Balasz, K. Stryjewski, K. Borkowski, F. Matras, M. Chmielewski, W. Sadowski, B. Grzegorzewski, N. Skibiński, Sz. Niziołek, G. Stryjewski, B. Tomczak, S. Olszewski
UKS „MKS MDK”   –   UKS Olimp Skaryszew       3 : 0 (25:18, 25:23, 25:16)

Comments are closed.