III Liga Seniorów

Swój pierwszy, tegoroczny mecz III Ligi Seniorów, rozegraliśmy w Jedlińsku. Po ponad dwutygodniowej przerwie w zawodach – wynik tego meczu był dla nas wielką niewiadomą. Zgodnie z takim założeniem, tak też potoczyła się gra naszego zespołu. Set pierwszy wskazywał na łatwe zwycięstwo. Niestety, pomimo prowadzenia w końcówce seta 24:22, 25:24, tradycyjnie już – na skutek błędów własnych, przegraliśmy tę partię na przewagi. Set drugi i prowadzenie 23:19 – po to, żeby z wielkim trudem (znów błędy) i ze sporą dozą szczęścia wygrać w samej końcówce. Dopiero set trzeci, grany przez oba zespoły „równo” do stanu 18:18, wygraliśmy już bez większych problemów. Set czwarty to już pełna dominacja naszego zespołu, który prowadził kolejno 4:0, 6:1, 7:3, 13:6, 17:8, 23:11 i ostatecznie wygrał do 15 – przez różne „sztuczki” graczy w końcówce meczu.
SSPS RADMOT Jedlińsk  –  UKS „MKS MDK”  1:3 (25,-23,-21,-15)

Comments are closed.