Kadeci młodsi MDK w czwórce najlepszych drużyn Memorialu im. A. Golasia w Ostrołęce!!!

Kadeci młodsi MDK w czwórce najlepszych drużyn Memorialu im. A. Golasia w Ostrołęce!!!

Nasz zespół wyszedł bez porażki z grupy D z pierwszego miejsca tracąc tylko 1 seta z zespołem z Wołomina.

W sobotę w meczu półfinałowym nasi chlopcy po ambitnej walce, szczególnie w drugim secie, ulegli niestety pierwszemu zespołowi Gwardii Wrocław 0:2 (-14, -24). Zwyciężył zespół., ktory w tym dniu byl wyraźnie lepszy i mocniejszy w przyjęciu i zagrywce.
I choć na boisku było momentami nieco nerwowo nasi chłopcy „pokazali pazur” i mocno próbowali wykazać swoją wyższość na poziomie sportowym. Zawodnicy za tę postawę otrzymali gratulacje od trenera – tak tworzy się powoli prawdziwy, mocny zespół.
W dniu dzisiejszym, tj. W Niedzielę 28.05 też czeka nas ciekawy, zapewne pełny emocji pojedynek, gdyż w meczu o 3 miejsce MDK zmierzy się z zespołem MOS Wola Warszawa.
Życzymy naszym chłopakom zwycięstwa w „malym finale” Memorialu.

Leave a Reply