MDK na 4 miejscu w Memoriale Gołasia w Ostrołęce.

Nasi Kadeci młodsi w bardzo mocno obsadzonym Memoriale im. A. Gołasia rozgrywanym w Ostrołęce w dniach 26-28.05 zajęli 4 miejsce. W pojedynku o 3 miejsce zawodnicy MDKu ulegli, niestety po meczu bez historii, zespołowi warszawskiego MOSu 0:2 (-14, -19). W przekroju całego turnieju nasz zespół zaprezentował się nieźle realizując plan minimum postawiony przed drużyną. Chłopcom w większości spotkań udawało się także zrealizować założenia taktyczne na dany mecz, a taki postęp cieszy trenera. W końcowym etapie turnieju zabrakło jednak nieco siły i koncentracji, szczególnie w przyjęciu zagrywki, i nad tymi elementami chyba należy popracować w pierwszej kolejności, ocenia trener Marcin Szymaniak.
Jeśli chodzi o zawodników, których można wyróżnić w przekroju całych zawodów trener wskazał: Jakuba Woźniaka – wyróżnienie dla najlepszego zawodnika zespołu, Kacpra Siwica – najmłodszego w zespole oraz Bartłomieja Skorka. Pozostali zawodnicy zagrali poprawnie.
W Ostrołęce zespół MKS MDK wystąpił w składzie: Michał Smorągiewicz (kapitan), Kacper Bogucki, Wiktor Chmielewski, Mateusz Górski, Przemysław Mączka, Maciej Pszczoła, Kacper Siwic, Bartłomiej Skorek, Kacper Średnicki, Jakub Woźniak.
Na zdjęciu: Jakub Woźniak – najlepszy zawodnik drużyny oraz Michał Smorągiewicz – kapitan zespołu