Mistrzostwa Mazowsza Juniorów

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów

Drugi mecz i wygrana, która jednak nie przyszła nam łatwo i na którą musieliśmy „pracować” aż do ostatniego gwizdka. Była to przecież walka o medal Mistrzostw Mazowsza ‚ 2018. Drugi zespól gospodarzy do końca szukał swojej szansy, a przegrana w samych końcówkach dwóch „pierwszych” setów utwierdziła ich tylko w mniemaniu, że takie zwycięstwo jest możliwe. My, podobnie jak w dniu wczorajszym, graliśmy „zrywami” – robiąc sporo błędów własnych. Znów nie funkcjonowała zagrywka, a inne elementy też nie wyglądały lepiej niż w dniu wczorajszym. Słowem – słabo. Skład zespołu był identyczny ze składem z dnia wczorajszego. Nikt nie grał bardzo źle, ale również nie bardzo można by kogoś wyróżnić.

UKS „MKS MDK” – KS METRO 3 : 0 (25:23, 25:23, 25:21)

Comments are closed.