PIERWSZY MECZ KADETÓW W LIDZE I ZWYCIĘSTWO!

W sobotę 16.09.2017 zespół kadetów MKS MDK WARSZAWA rozpoczął batalię o Mistrzostwo Mazowsza I Ligi Kadetów, czyli krótko mówiąc swoje rozgrywki ligowe.

Kadeci rozegrali u siebie mecz z Olimpem Ostrołęka i wygrali po dość nierównej grze 3:1 (22, -23, 16, 25). Nasz zespół pomimo chwil słabości był w stanie w kluczowych momentach podnieść na tyle jakość gry, by wygrać końcówki setów, co pozwoliło na odniesienie pierwszego jakże cennego zwycięstwa.

W zespole Kadetów, z którego prawie wszyscy mieli okazję pojawić się na boisku na ten mecz wyznaczeni zostali: M. Smorągiewicz, J. Mieczkowski, J. Woźniak, M. Terlikowski, M. Marchewka, B. Skorek, P. Mączka, M. Pszczoła, M. Górski, B. Czapla, S. Olszewski

Na pochwałę za postawę i skuteczność w tym meczu zasłużyli M. Marchewka oraz B. Czapla. Kilkukrotnie w obronie „błysnął” Sebastian Olszewski, niezłe zmiany dali też na rozegraniu J. Mieczkowski oraz na przyjęciu M. Pszczoła.

Leave a Reply