Polna Cup 2017 – kadeci

Polna Cup 2017 – kadeci

UCZESTNICY:

  1. Joker PIŁA
  2. AZS OLSZTYN
  3. Błyskawica SZCZECIN
  4. METRO Warszawa
  5. UKS Warszawa
  6. MKS MDK Warszawa

SYSTEM ROZGRYWEK

Turniej dla 6 zespołów zostanie rozegrany w dniach 15-17.12.2017r (Piątek-Niedziela) w Hali sportowej warszawskiego OSiR Śródmieście przy ul. Polnej 7A.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy (A i B) – po 3 zespoły.

Pierwszym etapem są gry w grupach systemem „każdy z każdym”.

W drugim etapie Turnieju pierwsze dwa zespoły z Grup trafiają do półfinałów z zaliczeniem wyników z gier grupowych. Półfinały pomiędzy czterema zespołami (dwa pierwsze z grupy A i dwa pierwsze z grupy B) rozgrywane są systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku dla drużyn z tej samej grupy.

Zespoły, które zajęły III miejsca w Grupach rozgrywają ze sobą 2 mecze (mecz i rewanż) walcząc o miejsce V.

Dwa pierwsze zespoły z półfinałów grają ze sobą w rundzie finałowej mecz o I miejsce. Dwa kolejne zespoły półfinałów rozgrywają mecz o miejsce III.

Mecze turniejowe rozgrywane będą w wymiarze 3 pełnych setów bez względu na wynik.

O kolejności zespołów w grupach i zwycięstwie w grupie decydować będzie w pierwszej kolejności ilość zwycięstw, następnie liczba „dużych” punktów – 3 punkty z zwycięstwo 3:0; 2 punkty za zwycięstwo 2:1, 1 punkt z porażkę 1:2 oraz 0 punktów za porażkę 0:3. W przypadku równej ilości zwycięstw i zgromadzonych punktów „dużych” decyduje większa ilość zdobytych punktów „małych” – różnica punktowa. Gdy dwa lub więcej zespołów osiągną ten sam wynik we wszystkich punktacjach, to o końcowym zwycięstwie decyduje wynik bezpośredniego pojedynku pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Mecze o III i I miejsce rozegrane zostaną do 2 wygranych pełnych setów, a ewentualny 3 set – „tie-break”.

GRUPY i NUMERACJA ZESPOŁÓW DO KOLEJNOŚCI GIER

GRUPA AGRUPA B
1.     Joker PIŁA1.     Błyskawica SZCZECIN
2.     AZS OLSZTYN2.     UKS Warszawa
3.     METRO Warszawa3.     MKS MDK Warszawa

 

Mecz  A 1-2

Piątek (15.12.2017) godz. 17:30 (rozgrzewka od 16:45)

Mecz  B 1-3

Piątek (15.12.2017) godz. 19:15 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  A 3-2

Piątek (15.12.2017) godz. 20:30 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

___________________________________________________________________

Mecz  B 1-2

Sobota (16.12.2017) godz. 12:00 (rozgrzewka od godz. 11:30)

Mecz  A 1-3

Sobota (16.12.2017) godz. 13:45 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  I A-II B

Sobota (16.12.2017) godz. 15:30 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  II A-I B

Sobota (16.12.2017) godz. 17:15 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  III A-III B (1)

Sobota (16.12.2017) godz. 18:45 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  II A-II B

Sobota (16.12.2017) godz. 20:00 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  I A-I B

Sobota (16.12.2017) godz. 21:00 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

___________________________________________________________________

Mecz  III A-III B (rewanż)

Niedziela (17.12.2017) godz. 9:30 (rozgrzewka od godz. 9:00)

 

Mecz  III ½ – VI ½ (mecz o III miejsce)

Niedziela (17.12.2017) godz. 11:15 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Mecz  I ½ – II ½ (mecz o I miejsce)

Niedziela (17.12.2017) godz. 12:30 (lub 30 min. po zakończeniu wcześniejszego meczu)

Niedziela (17.12.2017) godz. 14:00-14:30 Oficjalne Zakończenie Turnieju

Comments are closed.