POLNA CUP18 W KATEGORIACH KADETA I MŁODZIKA – PODSUMOWANIE

POLNA CUP18 W KATEGORIACH KADETA I MŁODZIKA – PODSUMOWANIE

W dniach 8 i 9.12 odbył się coroczny Turniej POLNA CUP – to już 10 edycja tego wydarzenia, które stało się już naszą przedświąteczną „świecką tradycją”. Na razie ta edycja była dedykowana niższym grupom wiekowym; Turniej dla Juniorów odbędzie się wkrótce, w terminie 21-23.12.2018. Trzeba wspomnieć, że jak corocznie Turniej odbył się dzięki wsparciu Zarządu Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy w ramach dotacji na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej!!! Bez tego wsparcia zorganizowanie Turnieju w takim wymiarze nie byłby możliwy.

W kategorii Kadeta i Młodzika wystąpiło w sumie 12 zespołów. Nasze zespoły zaliczyły całkiem udane występy – MDK zwyciężył w obydwu kategoriach wiekowych.

Meczów było dużo – każdy z zespołów miał szanse rozegrać 5 spotkań w dwa dni, gry były zacięte, a poziom sportowy niezły. Chyba wszyscy byli zadowoleni, szczególnie z możliwości sprawdzenia się w większej ilości spotkań bo grania naprawdę było dużo w krótkim okresie czasu. Niektórych mocno zaangażowanych zawodników pod koniec pierwszego dnia łapały już skurcze mięśni! Na szczęście obyło się bez żadnych kontuzji, ani urazów. Zawody można uznać za udane.

Turniej szczególnie udany i zapamiętany będzie przez naszych zawodników którzy odebrali nagrody indywidualne, W Kadetach byli to:

MVP zawodów w kategorii Kadeta – Jakub Woźniak

Najlepszy libero zawodów – Klaudiusz Drachal

Najlepsi zawodnicy zespołów – Jakub Mieczkowski, Jan Freundenheim, Bartłomiej Skorek.

Klasyfikacja w kategorii Kadetów: MKS MDK I, UKS 146, METRO W-wa, MKS MDK II, MOS Wola II, ISKRA W-wa

W kategorii Młodzików nasz zespół wygrał wszystkie 5 meczów tracąc przy tym 2 sety z drużyną Centrum Augustów oraz Iskra Warszawa.

Turniej dał możliwość trenerowi na sprawdzenie różnych wariantów ustawienia oraz ogrania zawodników którzy jeszcze nie brali udziału w rozgrywkach ligowych.

W naszej drużynie wyróżnionym zawodnikiem został Jan Kuciński

Nagrody indywidualne:

Najlepszy rozgrywający: Jankowski Kacper (Centrum Augustów)

Najlepszy libero : Gregorek Adrian (Iskra Warszawa)

MVP : Michalak Oskar (MDK Warszawa)

Klasyfikacja końcowan

1. MKS MDK WARSZAWA

2. UKS CENTRUM AUGUSTÓW

3.ISKRA WARSZAWA

4. KS METRO WARSZAWA

5. WRZOS MIEDZYBOROW

6. LEGIA WARSZAWA

bty

bty

bty

bty

Comments are closed.