Turniej dwójek i trójek w Międzyborowie

Turniej dwójek i trójek w Międzyborowie

Dzięki zaproszeniu Pana Trenera Janusza Kalińskiego z Wrzos Międzyborów braliśmy udział w sobotę 18 maja w Turnieju Mini Siatkówki. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej lub bardzo dobrej strony. Kilku z nich zaliczyło swój klubowy debiut. W tym turnieju głównie chodziło o dobrą atmosferę i zabawę w siatkówkę i to nam wyszło w 100 procentach. Cieszy fakt, że kilku chłopców po raz pierwszy w życiu założyło emdekowską koszulkę i poczuło siatkarskie emocje na własnej skórze. Tu podziękowania dla Pana Adama Paplińskiego za stroje dla chłopców. 
Dziękujemy również rodzicom za dowóz dzieci na turniej i doping. Duże słowa wdzięczności za atmosferę i pełen profesjonalizm dla Organizatora turnieju. Było nam bardzo miło gościć w Międzyborowie.

Comments are closed.