UDANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK PRZEZ KADETÓW

UDANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK PRZEZ KADETÓW

Nasi kadeci udanie rozpoczęli sezon ligowy i w meczu wyjazdowym pewnie wygrali 3 do 0 z KPS Siedlce – w poszczególnych setach do 12, 17 i 20.

MDK zagrał praktycznie bezbłędnie w pierwszym secie dość łatwo wygrywając do 12. Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa w kolejnym secie już nie było tak łatwo poprzez pewne „rozprężenie” i przeciwnicy przez długi czas prowadzili. Na szczęście nasi chłopcy obudzili się po połowie seta i w końcówce wyraźnie zwyciężyli. Trzeci set był podobny drugiego, do pewnego czasu graliśmy punkt za punkt, ale końcówka seta znów należała do nas.

Na wyróżnienie zasłużyli Jakub Woźniak z dużą skuteczność w ataku i libero Michał Kępka, nieźle zaprezentowali się wchodzący Kacper Siwic oraz Janek Freudenheim. Na wzmocnienie przyjęcia wszedł także Krzysztof Antos, który pomógł przełamać chwilową niemoc w przyjęciu zagrywki. Pewnie na środku zagrali Mateusz Wielgosz oraz Maks Ziemlewski – zdobywając po kilka punktów. Tym razem „Ławka” żyła i bardzo fajnie wspierała kolegów będących na boisku – należą się im duże podziękowania od chłopaków – oby tak zawsze!

Kadeci MDK zagrali w składzie Michał Smorągiewicz (kpt.), Bartłomiej Skorek, Jakub Woźniak, Maciej Pszczoła, Maksym Ziemlewski, Mateusz Wielgosz, Michał Kępka (libero), Kacper Siwic, Przemysław Mączka (libero), Jakub Pasik, Tomasz Rzepko, Hubert Arczewski, Krzysztof Antos, Jan Freudenheim.

Kolejny mecz pierwszej ligi Kadetów w następny piątek z Radomiem I u nas na ul Polnej 7a. Zapraszamy do dopingowania

KPS SEDLCE – MKS MDK WARSZAWA 0:3 (12:25, 17:25, 20:25)

Comments are closed.