Wizyta Artura Szalpuka

Wizyta Artura Szalpuka

Oj działo się wczoraj na Polnej, działo ! Pomimo natłoku obowiązków wizerunkowych Mistrza Świata, utytułowany Wychowanek odwiedził nas wczoraj na treningu.
Jego, zaledwie dzień wcześniej zapowiedziana obecność, zaowocowała obecnością w hali prawie wszystkich naszych grup szkoleniowych, w pełnym lub reprezentacyjnym składzie osobowym. Byli obecni wszyscy pracujący w klubie trenerzy. Przybyło też wielu znakomitych gości spośród władz sportu śródmiejskiego, śródmiejskiej oświaty oraz Urzędu Dzielnicy Śródmieście. Obecni byli dyrektorzy – MOS 3 Śródmieście i OSiR Dzielnicy Śródmieście, było wielu wychowanków, rodziców, rodziców i sympatyków, którzy znając Artura z mediów przyszli do hali aby wziąć udział w spotkaniu.
Po powitaniu, przedstawieniu gości oraz przypomnieniu sylwetki Mistrza i Jego kariery w naszym klubie począwszy od szkoły podstawowej, poprzez szkołę średnią, reprezentację Polski kadetów i juniorów i związane z nią sukcesy – po karierę sportową w 3 klubach PLUS Ligi, a także w kadrze narodowej mężczyzn.
Artur podpisał niezliczoną ilość koszulek sportowych i zdjęć, proporczyków oraz rozdał mnóstwo autografów.
Następnie pozował do zdjęć z wszystkimi chętnymi osobami. Wykazał przy tym „anielska cierpliwość”. Po zakończeniu części oficjalnej udał się na spotkanie z naszymi zawodnikami, podczas którego odpowiadał na wiele pytań i dość szczegółowo nakreślił pracę i wymogi, którym musi poddać się zawodnik reprezentacji Polski.
Na koniec spotkania rozdał zawodnikom ogromną ilość swojego sprzętu sportowego (koszulek, spodenek i dresów).

Comments are closed.