ZACIĘTY POJEDYNEK KADETÓW W OSTROŁĘCE

ostatni piątek (10.11) nasz zespół kadetów rozegrał bardzo zacięty pojedynek w Ostrołęce. Nasi przeciwnicy postawili sobie chyba za punkt honoru odegranie się za porażkę w Warszawie i udało im się to. Trzeba przyznać że byli zdeterminowani i grali twardo wykorzystując atut własnej hali.

Obydwa zespoły grały bardzo ambitnie i zawzięcie – było co najmniej kilka długich i emocjonujących akcji. Raz kończył je sukcesem jeden, raz drugi zespól, co widoczne było w końcowym wyniku. Spotkanie stało na niezłym poziomie a o zwycięstwie zaważyły szczegóły i drobne błędy w końcówkach.

Na wyróżnienie zasłużyli obydwaj libero – Sebastian Olszewski i Rafał Szewczyk. Dobre zmiany dał Michał Terlikowski, równo zagrał rozgrywający Michał Smorągiewicz. Nieźle w ataku grał Maciej Pszczoła. Pozostali zwodnicy, mimo że nie wyróżnieni grali jak rzadko z pozytywną energią – to był, pomimo przegranej, niezły mecz naszych kadetów.

Olimp OSTROŁĘKA – MKS MDK Warszawa 3:2 (27:29 25:18, 20:25, 25:23, 15:13)

 

Comments are closed.